Моторна олива OPET FULLTECH 0W-30 4л

Бренд: OPET
Номер: 601359149
1 063
В наявності

Неперевершена ефективність в умовах дуже низьких температур

Опис

Fulltech 0W-30, синтетична моторна олива, що відповідає вимогам експлуатаційних показників двигунів, виготовлених за новою технологією. Підходить для бензинових і дизельних двигунів легкових або легких комерційних автомобілів. Спеціальна формула оливи забезпечує відмінні показники чистоти деталей двигуна, неперевершений рівень його захисту і вражаючий рівень економії пального.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

• Забезпечує відмінний захист двигунів нового покоління і високі експлуатаційні показники бензинових і дизельних двигунів за будь-яких умов експлуатації.

• Покращені антифрикційні властивості забезпечують вражаючий рівень економії пального.

• Неперевершена стійкість до температурних впливів та окислювання підтримує робочі показники упродовж довгих міжсервісних інтервалів, рекомендованих виробниками двигунів.

• Відмінні характеристики плинності оливи в умовах холодної погоди захищають двигун від зносу, забезпечуючи швидке змащування деталей двигуна під час його пуску.

• Висока стабільність оливи і її стійкість проти зсуву знижує споживання оливи, запобігаючи забруднення довкілля вуглеводнями.

ЗАСТОСУВАННЯ

• Підходить для використання у бензинових та дизельних двигунах легкових та легких комерційних автомобілів.

• Може використовуватись у легкових автомобілях марки Ford та легкої комерційної техніки з фільтрами поглинання твердих частин (DPF) та без них, що вимагають відповідності специфікаціям Ford WSS-M2C193-B, Ford WSS-M2C913-C та Ford WSS-M2C913-D.

СПЕЦИФІКАЦІЇ

• ACEA A5/B5

• API SL/CF

ТИПОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Щільність @15°С, г/мл ASTM D 4052 0,845
В'язкість@40 oC, мм2/с ASTM D 445 49,6
В'язкість@100 oC, мм2/с ASTM D 445 9,6
Iндекс в'язкості ASTM D 2270 181
Температура спалаху, °С ASTM D 92 230
Температура застигання, °С ASTM D 97 -54
Загальне лужне число, мгКОН/г ASTM D 2896 10,4

ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКА – РЕКОМЕНДАЦІЇ

Відпрацьовані оливи не повинні скидатися в підземні або поверхневі джерела води, каналізаційні системи або сміттєві баки. Тривалий або повторний контакт з відпрацьованою оливою може спричинити захворювання шкіри. Тому завжди слід використовувати стерильні рукавички. Якщо частина шкіри контактує з відпрацьованим мастильним матеріалом, цю частину слід негайно промити великою кількістю води з милом. У разі подразнення або почервоніння шкіри, викликаного контактом, негайно зверніться до свого лікаря. Для отримання додаткової інформації зверніться до Паспорту безпеки матеріалу(MSDS).

Технічні вимоги виробників транспортних засобів та устаткування, а також відповідні міжнародні стандарти були прийняті до уваги при підготовці змісту цієї Технічної інформації. Зміст даного документу не може розглядатися як гарантійні зобов’язання або тлумачитися будь-яким подібним чином з точки зору характеристик та застосування продукту.

Правильне застосування цього продукту, відповідність чинним законам та нормам є відповідальністю користувача. Opet Fuchs Madeni Yağ. San. Ve Tic. A.Ş. не несе відповідальність за будь-які збитки або пошкодження, спричинені неправильним використанням продукту та за наслідки, спричинені будь-якою небезпечною складовою вмісту продукту.

Цей технічний паспорт продукту дійсний з дати публікації. Зміст наданої Технічної Інформації може змінюватися без попередження. Будь ласка, зв'яжіться з технічним відділом Opet для отримання додаткової інформації.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід